Men's Watch Chronograph Rose Gold Skeleton Waterproof

  • Sale
  • $374.98
  • Regular price $660.67
Tax included. Shipping calculated at checkout.


Превозот :     

БЕСПЛАТНА економија Меѓународен превозот  

Стандардна испорака Проценето време на испорака: 30-45 дена 

(Може да трае подолго за сезоните за одмор.)

Можност за вклучување на брза испорака со кратки работни денови во дополнителен договор.

Имаме магацини во САД, Европа и Кина. Ние ќе го испратиме од најблискиот магацин до вашата адреса за испорака .

Се враќа:       

30 ден се враќа . Купувачот плаќа за враќање.

Нашата политика трае 30 дена . Ако од купувањето поминале 30 дена, за жал не можеме да ви понудиме поврат или размена.

Гаранција:  

Планетата давателот CE гаранција за парите назад. Добијте го предметот што сте го нарачале или ги вратите вашите пари. Ја покрива вашата куповна цена и оригиналниот превозот.  

Опис

Item Type: Quartz Wristwatches

Style: Sport
Feature: Auto Date,Shock Resistant,Water Resistant
Movement: Quartz
Band Material Type: Rubber
Case Shape: Round
Boxes & Cases Material: Paper
Water Resistance Depth: 10Bar
Dial Window Material Type: Sapphire Crystal
Clasp Type: Buckle
Case Thickness: 16.8mm
Band Length: 23cm
Dial Diameter: 46.5mm
Band Width: 24mm
Case Material: Stainless Steel
Color: Rose Gold, Black Steel, Silver
Gender: Men
Sport:Пешачење, Вклучување, Пливање, Маратон
Состојба: Ново со ТаговиPeople who bought this product, also bought